Weekendowy Wypad do Szczyrku.

  widok na skrzyczne

  Weekendowy Wypad do Szczyrku - Idealne Miejsce na Relaks

  Szczyrk to jedno z najpiękniejszych miejsc w Beskidach, które przyciąga turystów o każdej porze roku. Nasz weekendowy wypad rozpoczął się od wizyty w Start Skrzyczne, położonym na wysokości 1270 m n.p.m., skąd rozciąga się zapierający dech w piersiach widok na okolicę.

  Niezapomniane Wrażenia na Skrzycznem

  Pierwszym przystankiem była górna stacja kolejki linowej COS, którą można wygodnie dotrzeć na szczyt. Start Skrzyczne to miejsce, które oferuje nie tylko piękne widoki, ale również wiele atrakcji. Idealne na romantyczne wycieczki, rodzinne wypady i aktywne spędzanie czasu.

  Restauracja Skrzyczne - Uczta dla Zmysłów

  Po przyjeździe na szczyt, udaliśmy się do restauracji Skrzyczne, która jest idealnym miejscem na odpoczynek po długiej podróży. Restauracja ta oferuje pyszne dania przygotowywane z lokalnych produktów oraz niesamowity widok na panoramę gór.

  Aktywności i Relaks

  Po pysznym obiedzie postanowiliśmy skorzystać z innych atrakcji, jakie oferuje Start Skrzyczne. Okolica jest idealna na piesze wędrówki, jazdę na rowerze czy nordic walking. Zimą Skrzyczne zamienia się w raj dla narciarzy, oferując doskonale przygotowane trasy zjazdowe.

  Podsumowanie

  Jeśli planujesz weekendowy wypad do Szczyrku, koniecznie odwiedź Start Skrzyczne. To miejsce oferuje nie tylko piękne widoki, ale również wiele atrakcji i doskonałą kuchnię.

  Zapraszamy do odwiedzenia strony startskrzyczne.pl i przekonania się samemu, jak wiele do zaoferowania ma to magiczne miejsce.